Doména a portál na prodej - kontakt 777 691 655 -Doména a portál na prodej - kontakt 777 691 655 - Doména a portál na prodej - kontakt 777 691 655 - Doména a portál na prodej - kontakt 777 691 655

 • Znojemští čerti neprozrazují své jméno. Kdo ho uhodne, jde s nimi do pekla
  Znojmo /FOTOGALERIE/ - Znojemským Masarykovým náměstím se rozléhá chrastění řetězů i typické blekotání. Svou pobočku si zde opět po roce otevřeli pekelníci.
 • OBRAZEM: Kytary vyráběl ilegálně, teď na ně hrají Scorpions i Koller
  Velké Němčice - Je to působivý okamžik, František Furch otevírá skleněnou vitrínu a bere do rukou svou první kytaru, kterou vyrobil před zhruba čtyřiceti lety doma v garáži. Zabrnká na ni. „Potřebuje naladit," usmívá se. Jak sám říká, nenapadlo by ho tehdy, do jak velkých rozměrů se jeho kytarové nadšení rozvine.
 • OBRAZEM: Ledovka na silnicích způsobila v sobotu řadu nehod
  Jižní Morava – Silný déšť v souvislosti s teplotami na nule nebo lehce pod bodem mrazu působil v sobotu brzy ráno těžkosti na silnicích v kraji. V souvislosti s jejich namrzajícím povrchem vyjížděli složky záchranného systému hned k několika nehodám.
 • Může adaptivní tempomat zabránit zácpám? Vědci z ČVUT to ověřili při experimentu
  Dokonce i laici, kteří vlastní vůz vybavený adaptivním tempomatem, se mohli zúčastnit vědeckého experimentu, který proběhl v bezpečném prostředí středočeského letiště.
 • V létě navštíví Itálii, na podzim Dubaj, říká šéf portálu dovolena.cz
  Jižní Morava /ROZHOVOR/ – Cestovním trhem v září otřásl krach jedné z nejstarších cestovních kanceláří Thomas Cook. Ředitele portálu dovolena.cz se sídlem v Brně , Petra Komárka, úpadek společnosti zasáhl tři týdny po nástupu do vedení. „Otevřel jsem si krizový manuál po své předchůdkyni. První bod byl, ať se zhluboka nadechnu. Pak jsem situaci začal řešit a dva týdny jsem nedělal nic jiného,“ vzpomíná Komárek v rozhovoru pro Deník Rovnost.
 • Rektor Martin Bareš: Kdo neučí na úrovni, má mít nižší plat, nebo odejít
  Profesor Martin Bareš je špičkovým neurologem, vědcem a učitelem. Před několika lety dostal nabídku, aby se natrvalo usadil v USA. Vrátil se ale do Brna a kromě medicíny se věnuje i dráze akademického funkcionáře. Byl děkanem Lékařské fakulty Masarykovy univerzity, prorektorem a od 1. září jejím rektorem. Má velké plány, neboť se drží hesla, že jen malí lidé si kladou malé cíle.
 • Obraz bojovnice s osudem Nelly je ve Štrasburku
  Znojmo, Štrasburk – Zažila chemoterapie, dvě transplantace ledvin a žije jen díky domácí dialýze. Přesto je to životní optimistka, která ráda vyrábí domácí mýdla a maluje. Už měla výstavu ve Znojmě, nyní je jeden z jejích obrazů i v Evropském parlamentu ve Štrasburku.


Vyhledávání

Název, adresa, IČ, telefon, klíčová slova...
Nenašli jste Vaši provozovnu? sipka Registrace obchodu, firmy

Počasí

Počasí Znojmo - Slunečno.cz

Reklamy

SEO webu sledují SEO nástroje.cz